TÜM İNŞAAT PROJELERİ

 

 

 

 

 

SAF ZEMİN MÜHENDİSLİK gücünü, İnşaat, Sağlık, Hizmet, Perakende, Bilişim gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren SAF ŞİRKETLER TOPLULUĞU ailesinden almakla birlikte grubun birçok farklı sektördeki tecrübe ve birikimini, alt yapı ve zemin mühendisliği alanına taşımaya karar vermesi ile faaliyetlerine başlamıştır.

SAF ZEMİN MÜHENDİSLİK vizyonunu, kısa bir sürede sektörde söz sahibi olabilecek önemli bir oyuncu olabilme çizgisi ile ortaya koyarak yoluna emin adımlarla ilerlemektedir.

Bu vizyon ile kentlerimize ve ülkemize değer katan SAF ZEMİN MÜHENDİSLİK genç, dinamik ve güçlü kadrosuyla günümüzün tüm teknolojik imkânlarından faydalanarak sürekli değişen ve gelişen yaşam alanların ihtiyaç duyduğu tüm zemin ve altyapı çalışmalarını çevreye duyarlı bir şekilde sürdürmeyi kendisine misyon edinmiştir.

SAF ZEMİN MÜHENDİSLİK bütün enerjisini üretim, değişim ve gelişime harcayarak hızla dünyanın sayılı zemin ve altyapı firmaları arasına girmeyi hedeflemekte bu motivasyon ile faaliyetlerini sürdürmektedir.