Saf Zemin Mühendislik kuruldu

Altyapı sektöründe hizmet verecek olan Saf Zemin Mühendislik Mait marka araçlar ile oluşturduğu makine parkuru ile yola başladı.

Saf Dry Suadiye şubesi yakında hizmetinize girecektir.

Giysileriniz için en iyi bakımı sunarken size keyifle yaşanacak zamanlar yaratan Saf Dry çok yakında Suadiye Plaj Yolu Sokakta hizmetinizde olacak.

Advancis Artık Türkiye’de.

İngiltere’nin önde gelen tıbbi malzeme üreticilerinden Advancis Medikal firması Türkiye’deki distribütörlük haklarını Saf Sağlığa teslim etmiştir.

Granulox Artık Türkiye’de.

Granulox Artık Türkiye’de.

PMS Gmbh Saf Sağlık ile güçlerini birleştirdi

Saf Sağlık, hassas cerrahi el aletlerinde dünya lideri üreticilerden PMS Gmbh ile Türkiye genelinde tek yetkili bayilik anlaşmasına varmıştır.

Reda Gmbh Saf Sağlık ile güçlerini birleştirdi

Saf Sağlık, cerrahi el aletlerinde Alman devi Reda Gmbh ile Türkiye genelinde tek yetkili bayilik sözleşmesi imzalamıştır.

Hayaller gerçek oluyor

Saf Sağlık ve Hayaller Gerçek Olsa ​Derneği' nin EB hastalığından muzdarip çocuklar için birlikte yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi, 2016 Mayıs ayından itibaren çalışmalarına başlamıştır.

Saf Dry İstinyepark şubesi Temmuz’da hizmetinizde.

En iyi bakımı, en ekonomik fiyatlarla sunmayı vadeden Saf Dry seçkin hizmetini Temmuz ayında sunmaya başlayabilmek için yoğun şekilde çalışıyor...

Tarzın yeni adı Nu, Zorlu Center'da açıldı.

Asilik ve saflığı bir arada sunan tarzıyla parlamadan ışıldamak isteyenler için oluşturulmuş kolleksiyonuyla Nu şimdi Zorlu Center'da...

Skinnies artık Türkiye’de.

Epidermolyisis bullosa hastalığı ileri yara bakımı tedavisinde öncü firmalardan İngiliz Skinnies, Türkiye operasyonunu tümüyle Saf Sağlığa emanet etti.

Uçakların dezenfeksiyonu artık Saf Sağlık’ a emanet.

Kanadalı Dünyaca ünlü dezenfeksiyon devi Aeroclave’ in Türkiye distribütörü olan Saf Sağlık, İstanbul Atatürk Havalimanındaki tüm jetlerin periyodik dezenfeksiyonu için Gözein Air ile anlaşmaya vardı.

Saf Dry Vadi İstanbul şubesi yakında hizmetinize girecektir.

Giysileriniz için en iyi bakımı sunarken size keyifle yaşanacak zamanlar yaratan Saf Dry çok yakında Vadi İstanbul’da hizmetinizde olacak.

Zeytinburnu Otel'in 2019 yılı başında açılması planlanıyor.

Zeytinburnu Sahil hattında devam eden Lancelot Otel’ de kaba inşaat devam etmekte olup otelin 2017 yılı başında açılması planlanıyor.

Park Finans Residence Ataşehir’de ilk kazma vuruldu.

İlk fazının 2018 yılının ikinci çeyreğinde teslim edilmesi planlanan, 1. etabında 141 daire bulunan ve 20.000 m2 inşaat alanına sahip Park Finans Residence Ataşehir’ de ilk kazma vuruldu.

Saf Dry Şimdi İstinye Park'ta ve çok yakında en prestijli noktalarda!

Yeni nesil kuru temizleme zinciri Saf Dry İstinye Park şubesi açıldı. Saf Dry yeni şubeleriyle çok yakında en prestijli noktalarda... alışveriş merkezleri ve konut projelerinde..

yeniben.com beta sürümüyle hizmetinizde.

Estetik operasyon yaptırmayı düşününen, daha önce bir estetik operasyon geçiren ve konunun uzman tarafındaki estetik cerrah ve kliniklerini bir araya getiren bir sosyal paylaşım platformu olan yenibe...

Devon artık Türkiye’de

Saf Sağlık, negatif basınç yara bakımında Amerikan dünya devi Devon ile distribütörlük anlaşmasını imzaladı.

Sastomed çok yakında Türkiye’de

Saf Sağlık Alman Sastomed ile distribütörlük görüşmelerine başladı

Nu artık Ankara’nın en popüler ve köklü alışveriş merkezlerinden Armada’ da hizmetinizde.

Asilik ve saflığı bir arada sunan tarzıyla parlamadan ışıldamak isteyenler için oluşturulmuş kolleksiyonuyla Nu şimdi Ankara Armada’da

Urgo artık Türkiye’de

Saf Sağlık Fransız Dünya devi Urgo ile distribütörlük anlaşması imzaladı

Nu, sıra dışı mimarisi ve konumuyla İstanbul’un gözde alışveriş merkezlerinden Aquaflorya’ da hizmetinizde.

Asilik ve saflığı bir arada sunan tarzıyla parlamadan ışıldamak isteyenler için oluşturulmuş kolleksiyonuyla Nu şimdi Aquaflorya’da hizmetinizde.